AŞK DOKTORU (ORGAZıM TAKLİDİ)

Kadınların yüzde yetmişi orgazm taklidi yapıyomuş. Bi de orgazm olmayıp da taklide de gerek duymayan kadınlarımızı da hesaba katarsak durum kadınlarımız açısından oldukça vahim. Erkeklerin de yüzde yetmişi erken boşalıyomuş. Bu durumda bir kadın bu kadar kısa sürede orgazm taklidi yapamicaana göre (vakit bulamayor) bu taklidi ancak daha geç boşalabilen (artık o süre de ne kadarsa işte) yüzde otuzluk kesime yapabilmektedir. Bu durumda havuz kaç dakikada dolmaktadır. Şimdi orgazm olamamayı anlıyorum. Suçu erkeğe atmayı da anlıyorum yüzde yüz olmasa da gerçeklik payı var elbet. Ama adama durumu izah edip yardımcı olmasını istemek varken taklit yapmayı hiç anlamıyorum. Yalan mı arkadaş şu pozisyonda şööle şööle yap, olmadı biraz da bööle devam et filan dersin ne biliim. Yok yine de olmuyosa taklide devam.

 

orgazmtaklidi (2)Erkek hayata basit bi mantıkla yaklaştığı için (Kadınlara göre öküz) eğer stres yapmaz da aleti kaldırabilirse, hafif de bi gazla sadece yaptığı işe konsantre olacak ve er ya da geç sonuca ulaşacaktır. Kadınınsa kafası ayrıntıya yatkın olduğu için olay sırasında ya ben bu adamla yattım ama iyi mi yaptım? Orda burda ileri geri konuşur mu? Ben bu adamla yattım ama bu işi arabada yapmakla iyi mi yaptım? Şimdi beni hafif kadın sanmasın. Ben bu adamla yattım ama korunmadık, hamile kalır mıyım, hastalık kapar mıyım? Örnekler çoğaltılabilir. Kadınların ayrıntıya takılmaktan olayın özünden uzaklaştığını düşünüyorum.

 

erken bosalmaHa diyceksin ki, yirmi yıldır evli kadın da orgazm olamıyo. Arkadaş erken boşalan aldıysan o işi unutacan zaten. Ama kocan zaman ve sertlik olarak bi ortalamayı tutturuyosa bence istiare, istişare yapmakta fayda var derim. Kusura bakma Haydar Dümen abi haddimiz olmayarak işine karıştık.

No Comments Yet.

Leave a Comment